Criminal Case'de Hızla İlerleme İpuçları

Criminal Case'de Hızla İlerleme İpuçları
Criminal Case oyununda ilerledikçe yeni haritlara, yeni özellikler oyuna eklenmekte, oyun daha keyifli bir hale gelmekte. Peki bu vakaları hızla çözüp bir an önce ileri seviye vakaları ulşamnın püf noktaları nelerdir?

Tabii ki sabredemeyenler için her zaman bir hilemiz mevcut, TIKLA!


Criminal Case'de Hızla İlerleme İpuçları


36 Yıldıza İhtiyacınız Var


Bir vakayı tamamlamak için 36 yıldız toplamanız gerek. Bnuları toplayabileceğiniz 4 çeşit suç yeri bulunumakta:
  1. Obje Bulma (1,2,4,5,7,8)
  2. Puzzle (3)
  3. Zamana Karşı Obje Bulma (6)
  4. Fark Bulma (9)
5 yıldız toplayabilmek için gereken puanlar bölümden bölüme değişmekte
1. bölüm < 4 < 3 < 6 < 9 < 7 < 2 < 5 < 8. bölüm...  Yani 2 , 5 ve 8. bölümde 5 yıldız için gereken puan en yüksekken. 1. bölümde en az. 1. bölümde 5 yıldız toplamak için harcamanız gereken enerji de daha düşük haliyle. Bu yüzden 36 yıldız toplarken bunları unutmayın

Sahne Çözme
  • Gönül her suç yerinde 5 yıldız almayı istese de, yukarıda saydığımız sebeplerden ötürü bu bazen çok zor. Bu yüzden hangi sahnelerde 4 yıldız alacağınızı belirlemeenizde fayda var.
  • Yeni açılan suç yerine hemen atlamayın. Öncelikle mevcut sahnedeki yıldız sayınzı arttırın. Böylece yıldız toplamak için eski suç yerine geri döndüğünüzde unttuğunuz, değil bir kaç defa oynadığınız için hakim olduğunuz bir sahnede oynuyor olursunuz.
  • Bunlara dikakt etmek enerjinizi tasarruflu kullanmanıza da yardımcı olur
En Yüksek Puan
En yüksek puan için 6x ve ipucu bonuslarını kullanmaktan çekinmeyin. Fakat bunları ilk kez oynadığınızı bir bölüme veya zar zor geçtiğiniz bir bölüme değil öncesinde bir kaç kez oynadığnıız bölümlere harcayın. Daha iyi bildiğiniz bölümlerde bu bonusları daha verimli kullanırsınız.
Hızla Seviye Atlayın
5 yıldızla tamamladığınız bir sahneyi artık 20 enerji değil 5 enerji ile oynayabilirsiniz. Bu sayede sadece 5 enerji ile oynadığınız bölümden 20 XP elde edebilirsiniz. Bunu hızla atlamak istediğniiz seviyelerde kullanın.
Sizin oyunda hızlı ilerleme taktikleriniz neler? Merakla bekliyoruz...