Candy Crush Saga Özel İpuçları

Candy Crush Saga Özel İpuçları
Eğlenceli bir atmosfere, renkli grafiklere sahip bir oyun olan Candy Crush'ın görünüşüne aldanmayın, bazen de bir o kadar zor ve sinir bozucu.
Tüm bölümleri hilesiz hurdasız geçmek isterseniz bu taktikler tam sizin için;
Hadi başlayalım,

Candy Crush Saga Özel İpuçları Nelerdir?
 1. Bir kere kazanmak içni her yol mübah. Buna mobil cihazınınzın tarihini ileri alarak gerekirse can kazanmak da, son canınız kaldığında oyunu 2 pencerede açıp ekstra can kazanmak da dahil (Bunlar nasıl yapılır merak ediyorsanız tıklayın)
 2. Mobil cihazlarda bir güzellik eğer oyun istediğiniz gibi başlamazsa (şekerlerin dizilimi) tek yapmanız gereken oyunda çıkıp tekrar girmeniz (aşağıdaki resimdeki gibi) ... ve bu sırada hiç bir can da kaybetmiyorsunuz :)
 3. Oyuna başladığınızda ilk hamlenizde dikkat etmeniz gerekenler:
  • Mümkünse en alttan, köşeden ve patlattığınızda özel şeker oluşturubileceğiniz hamleleri yapın.
  • Üstten yaparsanız ilave kombo oluşturma şansınız belirgin azalacaktır.
  • Özel şekerler nasıl oluşturulur, ve ne işe yarar merak ediyorsanız tıklayın
 1. Özel şekerleri birbiriyle kombine edin. Özel şekerler sadece kendi başına etkili değil ayrıca birbirleriyle birleştirdiğinizde tüm oyun alanındak,i şekerleri bile patlatabilirsiniz! (özel şeker kombinasyonlarını öğrenmek için tıklayın)
 2. Öncelikle engelleri temizleyin. Önceliğiniz engelleriniz olursa bir sonraki hamlenizi daha kolay görebilirsiniz. Çoğu engel de çevresindeki şekerleri patlattıktan sonra geçer.
  •  
 3. Hemen önerilen hamleyi yapmayın Oyunda hamle yapmadan bir süre bekledikten sorna oyun otomatik oalrak size bir hamle önermekte, fakat bu hamle en iy ihamle diye bir şart yok. Rasgele bir hamle olduğu için başka hamle var mı diye bakın.
 4. Kilitler:  Ne var ki bazen insan yardım alcak arkadaşını bulamıyor. Eğer böyle bir sıkıntınız varsa arkadaşlar bölümümüze tıklayın ve bu oyunu birlikte oynayabileceğiniz kişililer tanışın
Şimdilik bizim aklımıza gelenler bu kadar, sizden de öneriler ve tatkikler bekliyoruz ;)