BlueStacks : Android Oyunlarını Bilgisayarda Oyna

BlueStacks : Android Oyunlarını Bilgisayarda Oyna
BlueStacks Android oyunlarını bilgisayarda çalıştırmaya yarayan yardımcı bir program.
Niçin gerekli merak ediyor olabilirsiniz. Çünkü düşünülünce zaten istediğniizde telefonunzdan girdiğiniz oyuna niye bir de bilgisayardan giresiniz?

Fakat android oyunlarını bilgisayarda çalıştırabilmek bize hile programları veya yardımcı bir çok program gibi ek fayda sağlıyor. O yüzden BlueStacks kurulumu bşizim için önemli.

BlueStacks Nasıl Kurulur?
Download için TIKLAYIN

Şimdi de nasıl kurulur bakalım,Öncelikle siteden download edin, sonrasında kurulum dosyasını çalıştırın. İleri & Kur seçeneklerinwe basıp kurulumu tamamlayın.

Oyun verileri indiriliyor diyecek, bu kısım gerçekten uzun sürebiliyor. Çubuk dolana kadar beklemek gerekecekBu süreöç tamamlanınca sizi Bluestacks'in ekranı karşılayacak bayağı bir android işletim sistemi gibi herşeyi var :)İlk kez uygulama çalıştırdığnızda tek seferlik olmak üzere App Store ve App Sync bilgilerinizi girmeniz gerekcek. Her ikisi de Android hesabınıza ait şifre ve parola

Google Hesabı ekleyin dediğinde Mevcut Hesabı seçinGoogle Hesabı ekleyin ekranı gelecek,

Bu ekranda e-posta ve şifrenizi girebilmek içğin hemen aşağıdaki klavye simgesine tıklamnız gerek yoksa yazmayabilir ;)Bir App Sync için tekrar giriş yapmanızı isteyecek,

Buna da login olun. İşlem tamamlandıktan sonra BlueStacks programını android işlemcili mobil cihazınız gibi kullanabilirsiniz.

Şimdi gelsin mobil cihazınıda yapamadığınız hileler :)