Cheat Engine Programı Hatası (Temporary Scan Directory)

Cheat Engine Temporary Scan Directory Check your Scan Settings Hatasının çözümü...
Merhaba Sevgili HileTR takipçileri,
Bazı kullanıcılarmızda cheat engine programı açılmadığına yönelik sorunlarla karşılaştıklarını bize ilettiler. Yaptığımız araştırmalar (ipanayla yumurta testi dahil) sonucunda hatanın şu resimdeki gibi olduğunu gördük:


Bu tamamen yazılımcıların türkçe karakterleri tanımaması nedeniyle kaynaklanan bir hata ve eğer windows kullanıcı adınızda türkçe bir karakter varsa sizin de başınıza gelmesi muhtemel ! neyse ki kolay bir çözümü var, işte yapmanız gerekenler

Cheat Engine (The Temporary Scan Directory) HATASI 


Öncelikle panik yapmayın :) imdadınıza yetiştik siz de herkes gibi keyifle hilelerini yapabileceksiniz
1. Hata penceresine OK deyip geçin
2. Cheat Engine programında üst taraftan Edit'i oradan Settings'i seçin (alttaki resimdeki gibi)

3. Açılan Ekranda Scan Settings (1) sekmesine tıklıyoruz.  Don't store temporary scanfiles in the windows tempdir (2) yazan yerin yanına tik koyup sonrasında Klasör simgesine (3) tıklıyoruz. Alttaki resime bakabilirsiniz.

4. Buradan Biz örnek olarak Bilgisayar'a tıklayıp Yerel Disk C: 'ye tıklayıp CETEMP diye bir klasör oluşturduk siz farklı bir yerde farklı bir isimle klasör oluşturabilirsiniz. (Örnek için resime bakabilirsiniz)

5. Yeni kalsörünüzü oluşturduktan sonra OK diyereke Cheat Engine Settings ekranını kapatın.
Cheat Engine Progrmaını yeniden açıp kapatın.
6.Facebook'tan bizi takip edin ki hile yenilendiğinden haberiniz olsun, boşuna yorulmayın ;)
İyi oyunlar dileriz

Yorumlar

Adsız dedi ki…
buda olabilir öncelikle denetim masasını açıyoruz sonra ise ''Kullanıcı Hesapları Ve Aile Korumasını açıyruz sonra ise ''Kullanıcı Hesap''larını açıyoruz Sol köşede ortam değişkenlerinizi değiştirin yazıyor sonra ise aldığınız hatanın üstünde örnek: asdfas/appdata/local/temp yazıyor ve sonra yine ortam değişkenlerine dönüyoruz ve aldığımız hatayı üst taraftaki ....için kullanıcı değişkenleri bölümünden siliyoruz ..