Farm Heroes Saga Sihirli Fasulye & Güçlenidiriciler

Sihirli fasulye ve güçlendiriciler ne işe yarar?
Facebook'un en yeni oyunu Farm Heroes Saga Sihirli Fasulye ve Güçlendiriciler ne işe yarar, ne için kullanılır, hangi güçlendiri ne zaman kullanılmalı bütün püf noktaları bu rehberde ;)

Rehberi kalsın, bana hile lazım diyenlere,

  1. Fasulye hilesi için tıklayın
  2. Güçlendirici ve Can hilesi için tıklayın

Farm Hero Saga Güçlendiricileri – Hem de bedava! :D
Güçlendiriciler bütün bölümlerde alınabilirken "Ekstra Hasar" sadece Rancid'i yenmemiz gereken bölümlerde alınabilir. 
Bütün bölümleri bitirdikten sonra gördüğümüz 4 tip bedava güçlendirici var.Güçlendiriciler en azından günde bir defa ücretsiz kullanılabiliyor ve hiçbir şey yapmamıza gerek kalmadan günde 1 kez yenileniyor:D ya da çiftlik altını ile satın alınıyor

Ayrıca yeni bölüme başlamadan önce 6 çiftlik altını karşılığında  "ekstra hamle" satın alabilirsiniz. Eğer bölüm ortasında alırsanız 9 çiftlik altını ödemeniz gerekir.
Çiftlik altını bu oyunda gerçek parayla satın almanız gereken para birimi. 10 tanesi 1 dolar, 50 tanesi 4.80$ 100 tanesi 9.50$ vb.. şeklinde satışa sunulmuş.
Güçlendiricileri aldığınızda 3'er tane gelir. Sihirli fasulyelerle alınana tek güçlendirici Kürektir, diğerleri ya günlük olarak yenilenmesini beklemelisiniz ya da çiftlik altını ile satın almalısınız

Güçlendirici Tipleri

Farm Heroes Saga Kürek GüçlendiricisiKürek Güçlendiricisini bölüme başlamadan önce 250 sihirli fasulyeyle alabilirsiniz. Eğer bölümün ortasında almak isterseniz 9 çiftlik altını harcamanız gerek. Küreğin yenilenme süresi 6 saattir. Yani 6 saatte bir bedava kürek güçlendiriciniz olur. 4. bölümden sonra açılır. Küreği kullandığınızda seçtiğiniz kaynağı toplarsınız. Kürek kırılan yumurtaları toplayamaz ama yumurtaları kırmak için de kullanılabilir.

Sihirli fasülye ile kürek satın alma videosu
Kürek güçlendiricisinin ne işe yaradığını gösteren video


Farm Heroes Saga Traktör Güçlendiricisi
Traktör güçlendiricisini 12 altın karşılığında alabilirsiniz. Yenilenme süresi 12 saattir yani beleş olarak 12 saatte bir traktör güçlendiriciniz olur :D Oyunda 8.bölümde açılır. Traktör güçlendiricisi ile bir sıra boyunca bütün kaynakları toplayabilirsiniz. (Çiçek ve yumurtalar hariç)

Traktör Güçlendirici Videosunu izlemek için tıklayın!Farm Heroes Saga +1 Bonus Verme Güçlendiricisi
+1 Bonus Verme Güçlendiricisini 16 altına alabilirsiniz. veya bedava olarak 16 saatte bir kullanabilirsiniz. (yenilenme süresi 16 saat) İlk olarak 13. bölümde açılır.
Ne işe yarar? Kullandığınızda ekranda o an toplanması gereken kaynaklara +1 bonus ekler. Mesela göreviniz güneşleri toplamak olsun, bu güçlendiriciye tıkladığınzda ekrandaki bütün güneşler +1 olur. Herhangi bir üçlüyü eşledikten sonra kaybolur.

+1 Bonus Verme Güçlendirici videosunu izlemek için tıklayın


Farm Heroes Saga Renk Toplama Güçlendiricisi
Renk Toplama güçlendiricisini 19 altına satın alabilirsiniz. Eğer ben beleş kullanmak isterim derseniz 24 saatte bir yenilenir ;) 23. bölümden sonra kullanabilirsiniz. Aynı renkten olan bütün kaynakları toplar. Bu güçlendiriciye tıklayıp bir kaynağa tıkladığınızda uçan kahramanız köpecik gelip bütün aynı renkten olanları toplar

Renk toplama güçlendiricisi videosunu izlemek için tıklayın

Bilgi kumkuması yapmakla bırakmıyoruz, bunları aynı zamanda  pratikte de kullanımlarını görmeniz için size hile de ayarlıyoruz:
Farm Heroes Saga Hileleri: